$7.71
$8.00
Compare Price
You save
$0.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X60121 Level Key
Item:
#1478946
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X60121 |
| Manufacturer Part # | X60121 |
| Height | 0.6" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X60121 Level Key
$7.71
$8.00
You save
$0.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X60121 Level Key