Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Globe .
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X60127
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Globe X60127 Oil Guard Bushing
Item:
#1478947
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X60127 |
| Manufacturer Part # | X60127 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X60127 Oil Guard Bushing