Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X80F07 Bearing
Item:
#1479000
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X80F07 |
| Manufacturer Part # | X80F07 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X80F07 Bearing
