Free Shipping
Free Shipping
$863.82
$897.00
Compare Price
You save
$33.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X80J46/48 Front Interlocking Guard Assembly
Item:
#1478753
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X80J46/48 |
| Manufacturer Part # | X80J46/48 |
| Height | 8.45" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 18.45" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X80J46/48 Front Interlocking Guard Assembly
$863.82
$897.00
You save
$33.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X80J46/48 Front Interlocking Guard Assembly