Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 20005 5inch Ribbon Replacement
Item:
#1479073
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 20005 |
| Manufacturer Part # | 20005 |
| Height | 1" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 20005 5inch Ribbon Replacement
$70.19
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gold Medal 20005 5inch Ribbon Replacement
