Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 40721 Axial Fan
Item:
#1479116
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 40721 |
| Manufacturer Part # | 40721 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.69" |
| Depth | 5.69" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 40721 Axial Fan
$154.02
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gold Medal 40721 Axial Fan
