Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 47749 Warning Plate
Item:
#1479426
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 47749 |
| Manufacturer Part # | 47749 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 47749 Warning Plate
$2.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gold Medal 47749 Warning Plate