Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 49076 8 32 X 1 In Ss Hex Sc
Item:
#1479466
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 49076 |
| Manufacturer Part # | 49076 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 49076 8 32 X 1 In Ss Hex Sc
$1.54
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gold Medal 49076 8 32 X 1 In Ss Hex Sc
