Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 54027 Kettle With Heating Eleme Nt 4 Ounce
Item:
#1834381
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 54027 |
| Manufacturer Part # | 54027 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 54027 Kettle With Heating Eleme Nt 4 Ounce
$105.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gold Medal 54027 Kettle With Heating Eleme Nt 4 Ounce