Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 55155 Triac 35a 600v
Item:
#1479338
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 55155 |
| Manufacturer Part # | 55155 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 55155 Triac 35a 600v
$86.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gold Medal 55155 Triac 35a 600v
