Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 55235 Heat Element 660w 120v
Item:
#1479507
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 55235 |
| Manufacturer Part # | 55235 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Gold Medal 55235 Heat Element 660w 120v
