Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 56000 Kettle Assembly 6 Oz
Rated 3.0 out of 5 stars
1 Review
Item:
#1479520
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 56000 |
| Manufacturer Part # | 56000 |
| Height | 10.3" |
| Width | 10.45" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 7.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 56000 Kettle Assembly 6 Oz
$548.30
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gold Medal 56000 Kettle Assembly 6 Oz
