Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 69916 Filter And Guard Assembly
Item:
#1479585
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 69916 |
| Manufacturer Part # | 69916 |
| Height | 1.6" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 69916 Filter And Guard Assembly
$23.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gold Medal 69916 Filter And Guard Assembly
