Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 79269
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Gold Medal 79269 In Line Strainer
Item:
#1322644
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 79269 |
| Manufacturer Part # | 79269 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gold Medal 79269 In Line Strainer
$24.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gold Medal 79269 In Line Strainer