Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Goodman Manufacturing 0275P00065S 3.5kw 230v Heater Assembl
Item:
#1479842
Technical details
| Manufacturer | Goodman Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 0275P00065S |
| Manufacturer Part # | 0275P00065S |
| Height | 4" |
| Width | 11" |
| Depth | 28" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Goodman Manufacturing 0275P00065S 3.5kw 230v Heater Assembl
About this item
Product Details
Product Details
Goodman Manufacturing 0275P00065S 3.5kw 230v Heater Assembl