Free Shipping
Free Shipping
$5,903.88
$14,371.00
Compare Price
You save
$8,467.12
(59%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -33 LD
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Goodman Manufacturing -33 LD Glass Door Merch Fridge
Item:
#1914312
Technical details
| Manufacturer | Goodman Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | -33 LD |
| Manufacturer Part # | -33 LD |
| Height | 78.63" |
| Width | 39.5" |
| Depth | 29.63" |
| Weight | 370 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Goodman Manufacturing -33 LD Glass Door Merch Fridge
$5,903.88
$14,371.00
You save
$8,467.12
(59%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Goodman Manufacturing -33 LD Glass Door Merch Fridge