Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Goodman Manufacturing B1256560 Heat Sequencer Relay
Item:
#1479863
Technical details
| Manufacturer | Goodman Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | B1256560 |
| Manufacturer Part # | B1256560 |
| Height | 3.1" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Goodman Manufacturing B1256560 Heat Sequencer Relay
