Free Shipping
Free Shipping
$2,101.06
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Goodman Manufacturing CR30K6EPFV875 Compressor
Item:
#1479896
Technical details
| Manufacturer | Goodman Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | CR30K6EPFV875 |
| Manufacturer Part # | CR30K6EPFV875 |
| Height | 15" |
| Width | 15" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Goodman Manufacturing CR30K6EPFV875 Compressor
$2,101.06
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Goodman Manufacturing CR30K6EPFV875 Compressor