Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Greenheck T1025 Anti Jam (hotel) Pan Fu Ll Size 4" Deep
Item:
#1229832
Technical details
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1025 |
| Manufacturer Part # | T1025 |
| Height | 3.95" |
| Width | 12.85" |
| Depth | 20.85" |
| Weight | 2.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1025 Anti Jam (hotel) Pan Fu Ll Size 4" Deep

