$43.08
$47.52
Compare Price
You save
$4.44
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Greenheck T1200 Brass Tee 1/2 Fp
Item:
#1228901
Technical details
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1200 |
| Manufacturer Part # | T1200 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Greenheck T1200 Brass Tee 1/2 Fp
$43.08
$47.52
You save
$4.44
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1200 Brass Tee 1/2 Fp