$551.65
$608.64
Compare Price
You save
$56.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1458
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Greenheck T1458 Bottom/back Shell 4 P
Item:
#1270193
Technical details
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1458 |
| Manufacturer Part # | T1458 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Greenheck T1458 Bottom/back Shell 4 P
$551.65
$608.64
You save
$56.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1458 Bottom/back Shell 4 P