$177.28
$195.59
Compare Price
You save
$18.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1536
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Greenheck T1536 Heat Sink Black Hard C Oat Anodiz.
Item:
#1270962
Technical details
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1536 |
| Manufacturer Part # | T1536 |
| Height | 1.2" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 1.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Greenheck T1536 Heat Sink Black Hard C Oat Anodiz.
$177.28
$195.59
You save
$18.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1536 Heat Sink Black Hard C Oat Anodiz.