$25.06
$27.65
Compare Price
You save
$2.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1557
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Greenheck T1557 Lamp Amber 125v Serie S 15 Neon
Item:
#1229432
Technical details
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1557 |
| Manufacturer Part # | T1557 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Greenheck T1557 Lamp Amber 125v Serie S 15 Neon
$25.06
$27.65
You save
$2.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1557 Lamp Amber 125v Serie S 15 Neon

