$81.27
$102.48
Compare Price
You save
$21.21
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 00600L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 00600L Gear Box W/bushing Giant Spare
Item:
#1480030
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 00600L |
| Manufacturer Part # | 00600L |
| Height | 2.2" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 00600L Gear Box W/bushing Giant Spare
$81.27
$102.48
You save
$21.21
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 00600L Gear Box W/bushing Giant Spare