Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 01335L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 01335L Chromed Tap Shaft Esp 220v Spa
Item:
#1479725
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 01335L |
| Manufacturer Part # | 01335L |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 01335L Chromed Tap Shaft Esp 220v Spa
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 01335L Chromed Tap Shaft Esp 220v Spa
