$18.04
$22.74
Compare Price
You save
$4.70
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 02.CC0143.BLB
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 02.CC0143.BLB Lola6 Mixer
Item:
#1479398
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 02.CC0143.BLB |
| Manufacturer Part # | 02.CC0143.BLB |
| Height | 1.55" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 02.CC0143.BLB Lola6 Mixer
$18.04
$22.74
You save
$4.70
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 02.CC0143.BLB Lola6 Mixer