Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 02.GC0009.001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 02.GC0009.001 Scraping Auger Spm
Item:
#1480058
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 02.GC0009.001 |
| Manufacturer Part # | 02.GC0009.001 |
| Height | 6" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 02.GC0009.001 Scraping Auger Spm
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 02.GC0009.001 Scraping Auger Spm
