Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 02.IP0023.001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 02.IP0023.001 Merchandising Holder Rig Ht Spm
Item:
#1834407
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 02.IP0023.001 |
| Manufacturer Part # | 02.IP0023.001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 02.IP0023.001 Merchandising Holder Rig Ht Spm
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 02.IP0023.001 Merchandising Holder Rig Ht Spm