$33.03
$41.64
Compare Price
You save
$8.61
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 02.IP0067.BLK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 02.IP0067.BLK I Pro2 Black Drip Tray Spm
Item:
#1480085
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 02.IP0067.BLK |
| Manufacturer Part # | 02.IP0067.BLK |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 02.IP0067.BLK I Pro2 Black Drip Tray Spm
$33.03
$41.64
You save
$8.61
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 02.IP0067.BLK I Pro2 Black Drip Tray Spm
