$111.51
$140.61
Compare Price
You save
$29.10
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 02.IP0092.001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 02.IP0092.001 I Pro 2 Plastic Front Panel
Item:
#1480088
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 02.IP0092.001 |
| Manufacturer Part # | 02.IP0092.001 |
| Height | 1" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 02.IP0092.001 I Pro 2 Plastic Front Panel
$111.51
$140.61
You save
$29.10
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 02.IP0092.001 I Pro 2 Plastic Front Panel