Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 03518L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 03518L Female Thumscrew Jx15/28/45 S
Item:
#1480104
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 03518L |
| Manufacturer Part # | 03518L |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 5.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 03518L Female Thumscrew Jx15/28/45 S