$104.54
$131.82
Compare Price
You save
$27.28
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 04.BC0017/110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 04.BC0017/110 Fan Motor Spm
Item:
#1480134
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 04.BC0017/110 |
| Manufacturer Part # | 04.BC0017/110 |
| Height | 3.7" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 2.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 04.BC0017/110 Fan Motor Spm
$104.54
$131.82
You save
$27.28
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 04.BC0017/110 Fan Motor Spm
