Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 04.CA0014/110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 04.CA0014/110 Cut Out Red Lamp Spm
Item:
#1480217
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 04.CA0014/110 |
| Manufacturer Part # | 04.CA0014/110 |
| Height | 5.3" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 04.CA0014/110 Cut Out Red Lamp Spm
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 04.CA0014/110 Cut Out Red Lamp Spm
