Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 04.HU0020.002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 04.HU0020.002 Karma D.4mm Cylindric Wired Reed Sensor
Item:
#1480237
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 04.HU0020.002 |
| Manufacturer Part # | 04.HU0020.002 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 04.HU0020.002 Karma D.4mm Cylindric Wired Reed Sensor
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 04.HU0020.002 Karma D.4mm Cylindric Wired Reed Sensor