$115.01
$145.03
Compare Price
You save
$30.02
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 04.MP0052/120
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 04.MP0052/120 Rele' Finder 66.82.8.120.0300
Item:
#1480167
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 04.MP0052/120 |
| Manufacturer Part # | 04.MP0052/120 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 04.MP0052/120 Rele' Finder 66.82.8.120.0300
$115.01
$145.03
You save
$30.02
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 04.MP0052/120 Rele' Finder 66.82.8.120.0300
