$425.44
$536.45
Compare Price
You save
$111.01
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 05.BA0201/D60
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 05.BA0201/D60 Gear Mtr H40 115/60 D Cmpl
Item:
#1480181
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 05.BA0201/D60 |
| Manufacturer Part # | 05.BA0201/D60 |
| Height | 6.7" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 5.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 05.BA0201/D60 Gear Mtr H40 115/60 D Cmpl
$425.44
$536.45
You save
$111.01
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 05.BA0201/D60 Gear Mtr H40 115/60 D Cmpl
