$133.63
$168.49
Compare Price
You save
$34.86
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 05.FD0001.002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 05.FD0001.002 Complete Lid Frosty 2017 Black Spm
Item:
#1480269
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 05.FD0001.002 |
| Manufacturer Part # | 05.FD0001.002 |
| Height | 5" |
| Width | 9" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 05.FD0001.002 Complete Lid Frosty 2017 Black Spm
$133.63
$168.49
You save
$34.86
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 05.FD0001.002 Complete Lid Frosty 2017 Black Spm
