Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 07327
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 07327 Clamp Hose 21/32 Id Micro Pl
Item:
#1480281
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 07327 |
| Manufacturer Part # | 07327 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 07327 Clamp Hose 21/32 Id Micro Pl
