$304.58
$384.06
Compare Price
You save
$79.48
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 08.CC0002/110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 08.CC0002/110 Crouzet Motor 115/60
Item:
#1480190
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 08.CC0002/110 |
| Manufacturer Part # | 08.CC0002/110 |
| Height | 2.1" |
| Width | 4" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 08.CC0002/110 Crouzet Motor 115/60
$304.58
$384.06
You save
$79.48
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 08.CC0002/110 Crouzet Motor 115/60
