$30.07
$37.92
Compare Price
You save
$7.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 08.HU0010/115
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 08.HU0010/115 Karma Motor Cable 115/60
Item:
#1480287
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 08.HU0010/115 |
| Manufacturer Part # | 08.HU0010/115 |
| Height | 1.35" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 08.HU0010/115 Karma Motor Cable 115/60
$30.07
$37.92
You save
$7.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 08.HU0010/115 Karma Motor Cable 115/60