$210.50
$265.43
Compare Price
You save
$54.93
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 08.HU0013/115
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 08.HU0013/115 Karma 115/60 Harness
Item:
#1480194
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 08.HU0013/115 |
| Manufacturer Part # | 08.HU0013/115 |
| Height | 3.5" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 08.HU0013/115 Karma 115/60 Harness
$210.50
$265.43
You save
$54.93
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 08.HU0013/115 Karma 115/60 Harness