Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Grindmaster .
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 08029L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Grindmaster 08029L Switch Safety El15/25/6 Spare Part
Item:
#1480294
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 08029L |
| Manufacturer Part # | 08029L |
| Height | 1.15" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 3.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Grindmaster 08029L Switch Safety El15/25/6 Spare Part
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 08029L Switch Safety El15/25/6 Spare Part