$66.41
$77.12
Compare Price
You save
$10.71
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 012337
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 012337 Scraper Half Finger (id .531)
Item:
#1229879
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 012337 |
| Manufacturer Part # | 012337 |
| Height | 1.65" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 012337 Scraper Half Finger (id .531)
$66.41
$77.12
You save
$10.71
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 012337 Scraper Half Finger (id .531)

