$2.03
$2.24
Compare Price
You save
$0.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 012597
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 012597 Screw Truss Head
Item:
#1228883
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 012597 |
| Manufacturer Part # | 012597 |
| Height | 4.15" |
| Width | 10.05" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 012597 Screw Truss Head
$2.03
$2.24
You save
$0.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 012597 Screw Truss Head

