Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 012695
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 012695 Handle Assembly
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 012695 |
| Manufacturer Part # | 012695 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 012695 Handle And Ball Knob Assy, 9-1/2" Long Overall With Maroon Plastic Ball Knob, Groen Kettle Tdb-20 Tdb-40 Tdb/6 Tdb/7 Tdb/7-20, Tdb/7-40 Tdc/2

