$101.97
$112.50
Compare Price
You save
$10.53
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 012840
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 012840 Limit Thermostat Hf420
Item:
#1143020
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 012840 |
| Manufacturer Part # | 012840 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen 012840 Limit Thermostat Hf420
$101.97
$112.50
You save
$10.53
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 012840 Hi-limit [ Type - Hf420 ] [ Temp 425 ], Disc Type W/ Bracket, Groen Fpc Cfpc Nfpc

