Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 012850
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 012850 Valve Angle 3/4" Npt Ham Mond
Item:
#1227760
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 012850 |
| Manufacturer Part # | 012850 |
| Height | 5" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 012850 Valve Angle 3/4" Npt Ham Mond

