$54.71
$60.36
Compare Price
You save
$5.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 0135543
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 0135543 Burner Jet
Item:
#1137421
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 0135543 |
| Manufacturer Part # | 0135543 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen 0135543 Burner Jet
$54.71
$60.36
You save
$5.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 0135543 Burner Jet #651 - 1.15mm (0.045"), Groen Kettle Tdh-40 Tdhc-40

