Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 047714
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 047714 Handle Assy Cover
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 047714 |
| Manufacturer Part # | 047714 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 17.2" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 047714 Handle Assembly For Cover., 10" Long To Bend. Just Over 9" From Bend, With Maroon Round Plastic Knob On Handle., Groen Kettle Ee-100 Ee-20 Ee-40 Ee-60 Ee-80

