$334.06
$368.58
Compare Price
You save
$34.52
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 060108
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 060108 Seal Bearing #6 Rotary
Item:
#1231043
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 060108 |
| Manufacturer Part # | 060108 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 060108 Seal Bearing #6 Rotary
$334.06
$368.58
You save
$34.52
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 060108 Seal Bearing #6 Rotary

